Marcin Podolski i Aneta Podolska-Kamińska

Projet Człowiek

Przez ostatnie lata wydałem praktycznie wszystkie oszczędności życia na rozmaite szkolenia w Polsce i zagranicą, a wszystko po to, aby odzyskać siebie oraz realizować ekspresję duszy, bo nie ma ważniejszej inwestycji niż inwestycja w Siebie.

To nasz wspólny projekt

Projekt Człowiek to nasz wspólny projekt, mojej siostry i mój. Anetka odpowiada za zdrowie holistyczne, komunikację z ciałem oraz jego świadomość, emocje, a ja za rozwój świadomości, rozwój mentalny, transformację emocje, duchowość, przekonania.

Oczywiście dodatkowo będziemy współpracować z ekspertami różnych wąskich dziedzin, aby zwiększyć efektywność i zakres naszych działań w służbie pomocy Tobie. Razem z siostrą głęboko wierzymy w piękne słowa Eweliny Stępnickiej i to nas łączy, że: Jesteś cudem do odkrycia, a nie problemem do naprawienia.

Kiedyś sobie powiedziałem prosto z serca: ”Pragnę mieć biznes, który będzie ekspresją mojej duszy”.

Moje serce zaprowadziło mnie do tego miejsca, gdzie stworzyłem własny holistyczny model transformacji mentalnej i rozwoju holistycznego Human Mastery Design. W skład tego modelu wchodzi psychologia interdyscyplinarna, duchowość, narzędzia rozwoju osobistego, wiedza z zakresu biznesu, prawa naturalnego i wyższej świadomości oraz zdrowia i fitness, którym zajmuje się moja siostra w ramach holistycznego podejścia do zdrowia Be in Balance.

Stworzyłem go, aby pomóc sobie, a teraz chcę pomóc Tobie. Ten model obejmuje wiedzę zebraną od najlepszych ekspertów z kraju i zagranicy, jest on ciągle żywy, elastyczny i się rozwija wraz z moim rozwojem. Szukam najlepszych ekspertów, wyciągam to co najlepsze w mojej opinii, co rezonuje ze mną, syntetyzuje w spójną całość. Postanowiłem go wyciągnąć z szafy i podzielić się z Tobą na drodze Twojego rozwoju.

Poczuj jak smakują spełnione marzenia

Jeśli pragniesz być najlepszą wersją siebie, być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, to nie wahaj się, tylko skontaktuj się ze mną.
Do zobaczenia.

Jesteś gotowy/a?
Pozwól sobie na to!
Masz do tego prawo!

Weź kartkę papieru, kredkę, pędzel lub długopis
Nagraj, zrób zdjęcie, opisz, namaluj, zmontuj, nagraj!

Wyraź to!!!