Partnerzy projektu

Starannie dobrani profesjonaliści, którzy bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu,
od lat pomagają w skutecznym rozwiązywaniu problemów natury zdrowotnej i mentalnej. 

Magdalena Smagacka

„Medytacja polega na uświadomieniu sobie, co się dzieje: w ciele, w uczuciach, w umyśle i w otaczającym świecie”. Thich Nhat Hạnh

Mindfullness, relaksacja, joga dla dzieci Magdalena Smagacka tak to ja.

Jestem pasjonatką jogi i uważności dla DZIECI i nie tylko. Od 2 lat sama praktykuję jogę i uważność, ukończyłam wiele kursów związanych z tą tematyką. Sama na sobie sprawdziłam jaki joga i relaksacja mą wpływ na moją osobę, zaczęłam szerzej widzieć i więcej rozumieć zachowań swoich oraz innych. Więcej rzeczy odpuściłam i zaakceptowałam.

Obecnie obserwuję jak brakuje naszym dzieciom koncentracji, jaki mają problem z wyrażaniem własnych emocji oraz, że nie wskazuje się im podstaw samoregulacji, zaczęłam drążyć temat i tak prowadzę zajęci systematycznie w przedszkolu. Sprawia mi ogromną radość obserwacja postępów każdego ucznia. Z zawodu jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego , instruktorem jogi dla dzieci oraz relaksacji dla dzieci.

Obecnie tworzę własne malowanki z mandalą, prowadzę bloga "Spokój i cisza" oraz opowiadania relaksacyjne.
A tak poza tym jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci.

Marcin Podolski

”Największa mądrość człowieka jest w nim samym…” - Sokrates

Kiedyś żołnierz zawodowy, uczestnik misji wojskowych Irak, Kosowo, piłkarz i pasjonat sportu, dzisiaj trener holistycznego rozwoju osobistego (trener mentalno-biznesowy, trener komunikacji i relacji, trener sprzedaży, specjalista ds. reklamy i marketingu), coach ICF, NLP coach, konsultant biznesowy.

Przez lata wydawało mi się, że byłem świadomym człowiekiem, które ma realny wpływ na swoje życie, że wiem gdzie zmierzam i czego chcę… niestety oszukiwałem się, do czasu aż upadłem na samo dno emocjonalne.

Poziom przygnębienia, zagubienia, osamotnienia, beznadziei, poczucia bycia bezwartościowym, depresji sięgnął apogeum. Wówczas zwróciłem się ze łzami w oczach z prośbą do Stwórcy o pomoc i wskazanie mi drogi, kierunku rozwoju oraz pomoc w podróży do bycia najlepszą wersją siebie.

Od tego czasu zaczęła się magia, każdy kolejny napotkany człowiek, przeczytana książka, znaleziona informacja czy ukończony kurs uczyły mnie czegoś nowego i wskazywały kolejne kroki do wykonania na ścieżce własnego rozwoju, zrozumienia, odzyskiwania i wglądu w siebie, pokochania siebie, poznania prawdy oraz dynamicznego rozwoju świadomości. To co odkryłem podczas tej podróży w głąb siebie całkowicie zmieniło to jak teraz myślę o sobie, świecie i innych ludziach, kim jestem, co robię, jak się zachowuję i co jest dla mnie ważne.

Moja droga nauczyła mnie wiele i dlatego, chcę się nią dzielić, moją wiedzą i doświadczeniami, aby Ci pomóc. Dla mnie najważniejszy jesteś TY i chcę Ci pomóc w podróży do odkrycia prawdy o sobie.

Przez ostatnie lata wydałem praktycznie wszystkie oszczędności życia na rozmaite szkolenia w Polsce i zagranicą, a wszystko po to, aby odzyskać siebie oraz realizować ekspresję duszy, bo nie ma ważniejszej inwestycji niż inwestycja w Siebie.

Jestem absolwentem mieszanych sztuk myślenia (Mental Mixed Art), koncepcji stworzonej przez dra M. Grzesiaka w ramach studiów MBA, ukończyłem Akademię Trenerów Mentalnych prowadzoną przez Jakuba B. Bączka, trenera mentalnego Mistrzów Świata w Siatkówce z 2014 r. oraz trenera mentalnego najlepszych polskich sportowców, choćby Roberta Lewandowskiego.

Jestem również absolwentem i trenerem Komunikatu Otwartego, innowacyjnej metodologii w zakresie komunikacji stworzonej przez Piotra Tymochowicza, eksperta komunikacji i twórcy sukcesów wielu polityków, choćby A. Leppera, J. Palikota oraz polityków na Ukrainie jak Kliczko. Ponadto ukończyłem dziesiątki rozmaitych szkoleń również poza granicami kraju, chociażby u terapeutki nr 1 w UK Marisy Peer, mentalisty i eksperta od wywierania wpływu z RPA Gilana Gorka, Vishena |Lakhianiego twórcy Mindvalley, trenera komunikacji i eksperta NLP Ulyssesa Wanga z Singapuru.

Jeśli pragniesz być najlepszą wersją siebie, być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, to nie wahaj się, tylko skontaktuj się ze mną. Do zobaczenia.

e-mail: mpodolski1982@gmail.com
Nr tel. whatsapp: +47 465 88 607