Zaufało mi już ponad 500 osób poszukujących zdrowia

A+
5/5
Ocena
Naszych
Kursantów

Katarzyna Zachacz

Anetka to fantastyczny specjalista z olbrzymią wiedzą na temat dietetyki, psychologii, aktywności fizycznej ale przede wszystkim jest Ona znawca człowieka jako istoty najważniejszej, który ma nie tylko ciało i umysł ale i duszę o którą trzeba zadbać równie mocno jak o zewnętrzne ciało.

Aneta posiada olbrzymi zakres wiedzy który potrafi przestawić w bardzo prosty i zrozumiały sposób, dzięki niej zrozumiałam jakie procesy zachodzą w moim ciele w czasie mojej choroby – anoreksji. Jak ciało radzi sobie aby przeżyć. Jej olbrzymie zaangażowanie, holistyczne i indywidualne podejście pomogło mi w walce z chorobą.

To Aneta pokazała mi że moje ciało komunikują się z że mną i należy się nauczyć go słuchać co pomoże nie tylko pogoni za idealna sylwetka ale za szczęśliwym życiem. To ona zainspirowała mnie i zmotywowała abym napisała książkę pełną mnie i moich emocji.

Przeżyj – Nazwij – Uwolnij!

Anna, 27 lat

Aneta to profesjonalistka w swoim fachu. Swoją przygodę z aktywnością fizyczną zaczynałam z niskiego poziomu i to dzięki niej wspięłam się już naprawdę wysoko.

Osiągnęłam już bardzo dużo, jednak nie przestaję dążyć do wymarzonej sylwetki w zdrowy sposób pod okiem specjalisty, który uczy mnie bycia świadomym możliwości mojego ciała i umysłu.

Z nią wymagające ćwiczenia stają się możliwe, a zdrowe odżywianie przyjemnością. Zaraziła mnie do ruchu i zdrowego stylu życia już od pierwszego wspólnego spotkania. Zaczęłam się sobie podobać i wydobyła ze mnie to, co najlepsze. W najgorszych chwilach zwątpienia potrafi motywować i wspierać.

Jeśli szukacie osoby kompetentnej z indywidualnym podejściem do klienta i poczuciem humoru to bardzo polecam!

Justyna Lewandowska

To była najlepsza decyzja w moim życiu, aby znów skrzyżować drogi treningowe z Anetka.

Mimo tylu lat braku kontaktu, Anetka nadal jest tą samą osobą. Jest profesjonalistką w swoim fachu. Jej osobowość sprawia, że człowiek wytrzymuje wszystko nawet te najcięższe treningi 💪

Trenujemy 2,5 miesiąca razem. Ja widzę efekty zmiany mojego ciała, ale też mentalne, bo z Anetką można porozmawiać o wszystkim!

I takich ludzi z wykształceniem, ale również zaangażowaniem w każdego człowieka osobno jest mało.

Dlatego polecam z całego Serduszka 😘

Imię

Opinia…