Dietetyka holistyczna jest koncepcją połaczenia tradycyjnej dietetyki i dietoterapii z dietetyka chińską i psychodietetyką .

Jest ona moją własna wypracowana koncepcją powstałą na bazie ponad 10 lat doświadczeń w pracy z pacjentem oraz byciu aktywną sportowo mamą dzieci z alergiami pokarmowymi, AZS, dysbiozą jelitową, zaburzeniami behawioralnymi ze spectrum autyzmu. Moją specjalnością jest praca z otyłością i zaburzeniami odżywiania ale nie tylko. Każdy pacjent jest dla mnie wyzwaniem, próbą szukania nowych rozwiązań. Dla mnie w centrum uwagi jest człowiek i rozwiązanie jego zagadki, dotarcia do prawdziwego źródła problemu.

Decydując się na współpracę ze mną nauczysz się jeść zdrowo i pysznie bez zbędnego przymusu i wyrzeczeń ale poprzez świadome i umiejętne stosowanie zamienników zjesz i swojego ulubionego kotleta ale i coś słodkiego. Zrozumiesz dlaczego masz wewnętrzne opory przez słowem dieta czy nie potrafisz trwale zmienić nawyków żywieniowych chociaż wymaga tego Twoje zdrowie, wiek czy styl życia. Nauczysz się rozpoznawać i właściwe reagować żywieniowo na to czego potrzebuje Twój organizm zanim niepotrzebnie sięgniesz po kolejne suplementy diety lub inne farmaceutyki.

Nauczę Cię zdrowej relacji z pożywieniem i wyposażę w narzędzia, dzięki którym będziesz skutecznie współpracować ze swoim ciałem i zegarem biologicznym według którego funkcjonuje nasz organizm. Nauczysz się rozpoznawać emocje lub swoje przekonania, które towarzysza ci przy jedzeniu lub niejedzeniu. Nauczysz się alternatywnie rozładowywać napięcie nie poprzez jedzenie lub nie jedzenie będąc świadomym źródła swoich problemów.

Zdrowe odżywianie to nie tylko tymczasowy proces, lecz ma się on stać dla ciebie i twojej rodziny sposobem na utrzymanie zdrowia, pięknego wyglądu, długiego życia w świetnej formie fizycznej ale i psychicznej.

Moim celem jest przywrócić Ci nie tylko zdrowie ale i uśmiech na twarzy.

Jesteś gotowy?
Jestem do Twojej dyspozycji

Nadal się wahasz czy to jest dla ciebie? Czy sobie poradzisz?
Wszystko jest robione indywidualnie gdzie Ty i twoje potrzeby są w centrum uwagi
tak abyś czuł się komfortowo na każdym etapie pracy ze mną.

Jak umówic się na konsultację Recall Healing?

Krok 1

Jeśli jesteś zainteresowany lub wzbudziłam Twoje zainteresowanie wyślij niezobowiązująco swoje zgłoszenie i umów się na 1 konsultacje gratis

Krok 2

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia oddzwaniam w czasie i terminie
zaznaczonym w zgłoszeniu aby osobiscie Cie poznać i twoje problemy w celu zapewnienia Ci najwyzszej jakości uslug.

Krok 3

 Założenie konta i przejście przez wieloetapowy proces elektroniczy Diagnostyki Twojego Stanu Zdrowia.

Krok 4

Konsultacja terapeutyczna Recall Healing online na zoom meeting jako alternatywne rozwiazanie dla ciebie. Założenie elektronicznego dzienniczka zdrowia oraz omówienie wyników Diagnostyki Twojego Zdrowia, przedstawienie koncepcji rozwiązań dietetycznych oraz indywidualnych warunków współpracy.

Krok 5

Elektroniczny monitoring Health Managing w ramach Dzienniczka Zdrowia widocznego przez cały proces prowadzenia na poszczególnych etapach współpracy
dla ciebie jako klienta, dla mnie ale i wszystkich expertów współprowadzacych Ciebie w procesie powrotu do Zdrowia jako stanu równowagi Be in Balance jeżeli na taki krok współpracy się zdecydujesz.

Krok 6

Ułożenie wskazań dietetycznych i zaleceń sublementacyjnych lub stworzenie indywidualnego planu dietetycznego dostosowanego do potrzeb klienta.

Plan żywieniowy jest ustalany indywidualnie pod stan zdrowia, styl życia, wiek, aktywność fizyczną na podstawie wieloetapowego procesu Oceny stanu zdrowia, jego indywidualne preferencje żywieniowe, zegar biologiczny z uwzględnieniem poprawy stanu mikrobionty jelitowej, procesu wchłaniania i trawienia oraz stan psychosomatyczny .W trakcie prowadzenia dietetycznego monitorowany i modyfikowany na podstawie objawów fizycznych lub psychicznych tj. wzdęcia, przelewanie w jelitach, zaparcia, senność po posiłku lub odwrotnie ustąpienie dolegliwości bólowych, zaparć, biegunek , poprawa nastroju, witalność, lepszy sen w celu optymalizacji planu dietetycznego i dążenie do opracowania indywidualnego
planu żywieniowego dającego optymalne wyniki i zadowolenie klienta. Poprzez elektroniczny dzienniczek zdrowia cały czas jesteśmy w kontakcie nawet poza konsultacją czuwam nad każdym twoim krokiem, reaguję, pomagam, koryguje, motywuje.

Jesteś Na kazdym etapie najwazniejszy!!

Jesteś gotowy?
1...2...3... Zaczynamy!