Dietetyka holistyczna jest koncepcją połączenia tradycyjnej dietetyki i dietoterapii z dietetyka chińską i psychodietetyką.

Jest ona moją własna wypracowana koncepcją powstałą na bazie ponad 10 lat doświadczeń w pracy z pacjentem oraz byciu aktywną sportowo mamą
dzieci z alergiami pokarmowymi, AZS, dysbiozą jelitową, zaburzeniami behawioralnymi ze spectrum autyzmu. Moją specjalnością jest praca z otyłością i zaburzeniami odżywiania ale nie tylko. Każdy pacjent jest dla mnie wyzwaniem, próbą szukania nowych rozwiązań. Dla mnie w centrum uwagi jest człowiek i rozwiązanie jego zagadki, dotarcia do prawdziwego źródła problemu.

Decydując się na współpracę ze mną nauczysz się jeść zdrowo i pysznie bez zbędnego przymusu i wyrzeczeń ale poprzez świadome i umiejętne stosowanie zamienników zjesz i swojego ulubionego kotleta ale i coś słodkiego. Zrozumiesz dlaczego masz wewnętrzne opory przez słowem dieta czy nie potrafisz trwale zmienić nawyków żywieniowych chociaż wymaga tego twoje zdrowie, wiek czy styl życia.
Nauczysz się rozpoznawać i właściwe reagować żywieniowo na to czego potrzebuje Twój organizm zanim niepotrzebnie sięgniesz po kolejne suplementy diety lub inne farmaceutyki.

Nauczę Cię zdrowej relacji z pożywieniem i wyposażę w narzędzia, dzięki którym będziesz skutecznie współpracować ze swoim ciałem i zegarem biologicznym według którego funkcjonuje nasz organizm. Nauczysz się rozpoznawać emocje lub swoje przekonania, które towarzysza ci przy jedzeniu lub niejedzeniu. Nauczysz się alternatywnie rozładowywać napięcie nie poprzez jedzenie lub nie jedzenie będąc świadomym źródła swoich problemów.

Zdrowe odżywianie to nie tylko tymczasowy proces, lecz ma się on stać dla ciebie i twojej rodziny sposobem na utrzymanie zdrowia, pięknego wyglądu, długiego życia w świetnej formie fizycznej ale i psychicznej.

Moim celem jest przywrócić ci nie tylko zdrowie ale i uśmiech na twarzy.

Jesteś gotowy?
Jestem do Twojej dyspozycji

Nadal się wahasz czy to jest dla ciebie? Czy sobie poradzisz?
Wszystko jest robione indywidualnie gdzie Ty i twoje potrzeby są w centrum uwagi
tak abyś czuł się komfortowo na każdym etapie pracy ze mną.

Skuteczna pomoc

Poznaj innowacyjną, ciągle jeszcze mało znaną metodę, które wyleczyła już tysiące ludzi na całym świecie i również może pomóc Tobie!

Za tą nowatorską i bardzo skuteczną metodą stoi

Totalna Biologia Germańska!

Lekarze milczą lub nie są świadomi, co może być faktyczną przyczyną Twoich problemów.., bo na studiach medycznych tego nie uczą!

Pewnie zadajesz sobie pytanie, co to jest i czy to mi może pomóc, skoro już niemal wszystko zawiodło…?

W jaki sposób może mi to pomóc…?

Nie raz już słyszałam/em obietnice innowacyjnych metod, które później zawiodły.

Czujesz się skołowany/a i tracisz nadzieje na powrót do zdrowia?
Masz do tego prawo, aby wątpić i ja to szanuję, jednak zadaj sobie pytanie…
Czy nie warto spróbować i samemu się przekonać, zadać sobie pytanie: co mam do stracenia?
Skoro innym pomogło, to czy Mi też może pomóc?
Skoro inni spróbowali, to dlaczego Ja miałabym tego nie zrobić?

Doskonale Cię rozumiem, że masz wątpliwości. Każdy je ma, gdy styka się z czymś po raz pierwszy, ale nie poddawaj się. Sama przeszłam ten proces i wiem, że warto walczyć do końca, a ja daję Ci gwarancję, że zrobię wszystko, aby Ci pomóc.

Ci co spróbowali i przeszli cały proces terapeutyczny odnieśli trwałe zmiany, usunęli źródło problemu i odzyskali zdrowie...Ty też możesz!

Teraz pozwól, że Ci trochę przybliżę czym jest Recall Healing i jak może Tobie pomóc w odzyskaniu zdrowia.

To jest całkiem nowe spojrzenie na medycynę, człowieka i rzeczywistą istotę naszych problemów zagnieżdżonych w ciele, której skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami naukowymi, więc nie musisz obawiać się, że to kolejne szamaństwo czy pseudonauka.

Czy wiedziałeś, że wg Totalnej Biologii Nowej Medycyny Germańskiej i wg niej opracowanej metody terapeutycznej Recall Healing wszystkie choroby w organizmie są uruchamiane przez mózg?

Dlaczego tak się dzieje?

Automatyczny mózg, odpowiedzialny za utrzymanie nas przy życiu tu i teraz, by móc wypełnić swoje zadanie, nie może koncentrować się na sprawach psychiki, „pozbywa” się więc problemu, przenosząc konflikt do ściśle określonego obszaru w ciele fizycznym, programując jego niedomaganie czy nawet poważną chorobę. Konflikt psychologiczny staje się wtedy konfliktem biologicznym.

NAZWIJ TO, PRZEŻYJ I ZŁÓŻ W CAŁOŚĆ...

Co wówczas się stanie?

Zostanie usunięty konflikt biologiczno-psychologiczny, a Ty w błyskawicznym tempie zaczniesz wracać do zdrowia.

Pewnie teraz zrobisz WIELKIE OCZY i nie uwierzysz, ale nasze choroby w ciele, to w rzeczywistości efekt konfliktów emocjonalnych.

Szaleństwo możesz pomyśleć, prawda? Też tak na początku pomyślałam, gdy po raz pierwszy zetknęłam się z tą metodą, która całkowicie postawiła na głowie moją dotychczasową wiedzę o medycynie.

A to co stało się później przerosło moje oczekiwania i sprawiło, że bezgranicznie uwierzyłam w tę metodę, bo jej działanie doświadczyłam na sobie i innych…właśnie teraz podzielę się z Tobą niedawnymi historiami z mojego życia. Dlatego nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale głęboko wierzę, że i Tobie może pomóc.

Podzielę się teraz z Tobą kilkoma historiami…

#1

14-letnia nastolatka z anemią skierowana do przetaczania krwi!

Diagnoza: anemia, apatia, zaburzenia nastroju, depresja. Niestety pomimo wielu interwencji lekarskich i psychologicznych problem pozostawał nierozwiązany… aż do momentu podejścia holistycznego do pacjentki, a mianowicie dietetyka i praca z emocjami wg Recall Healing.

Gdzie leżał problem i jak został rozwiązany?
Niedobory żelaza, witamin z grupy B, problemy z
mikroflorą jelitową. Na poziomie emocjonalno-mentalnym został zidentyfikowany tzw. konflikt
odrzucenia. Na czym ten konflikt polegał? Matka jedynaczki wyszła za mąż ponownie, potem pojawiło
się kolejne dziecko poczucie bycia poza rodzina nasiliło się, nie bycia już jej częścią, mentalne przekonanie „mogę przestać istnieć”. Co się stało później? Po dotarciu do emocji i wyzwoleniu ich problemy zdrowotne zniknęły zarówno psychiczne jak i fizyczne.

#2

Dziewczyna z silną nerwicą lekową, anemią, zaburzeniami odżywiania!

Diagnoza: problem z niedowagą, nerwica lekowa, liczne niedobory po sytuacjach stresujących, silna anemia, apatia, niechęć do jedzenia, lęk przed zamknięciem i rozłąką. Dotychczas leczona tylko psychiatrycznie.

Jak został rozwiązany problem? Określenie niedoborów i wprowadzenie diety uzupełniającej i regulującej, następnie wsparcie terapeutycznie poprzez Recall Healing. Co się okazało źródłem problemu? Zapalnikiem był sam poród dziewczynki, który nie odbył się siłami natury tylko był sztucznie wywoływany, następnie pobyt w inkubatorze, problemy z jedzeniem w pierwszych tygodniach życia silne uczucie odrzucenia, osamotnienia, kurczowe trzymanie się bliskiej osoby poprzez zaborczość. To doprowadziło do wyrobienia na poziomie mentalnym przekonania, że musi czeka do ostatniej chwili z decyzja czekając na pomoc z zewnątrz. Te głęboko zakorzenione przekonania doprowadziły ją w życiu do poważnych kłopotów i stresu. Praca terapeutyczna, a potem mentalna dała niesamowite rezultaty w postaci całkowitego powrotu do zdrowia.

#3

Kobieta 43 lata z otyłością, panicznie bojąca się wody , uzależnienie od słodyczy, próbująca bezskutecznie schudnąć!

Diagnoza: niepohamowanie łaknienie, zwłaszcza słodyczy, wielokrotne bezskuteczne próby schudnięcia, paniczny lęk przed wejściem do wody, otyłość.

Na czym polegał problem i jak udało się go rozwiązać? W trakcie terapii Recall Healing odkryto że kobieta w trakcie porodu zachłysnęła się wodami płodowymi, pobyt w inkubatorze, drastyczne odstawienie od piersi matki, wcześnie oddanie do żłobka. Dopiero odkrycie tego jako konfliktu odrzucenia połączonego z wieloma silnymi emocjami współtowarzyszącymi oraz uświadomienie sobie braku matki i słodyczy jako substytutu tego ogromnego niepohamowanego braku w życiu pozwolił jej odblokować się wewnętrznie. W wyniku tego waga zaczęła spadać już przed zastosowaniem samej diety, a niepohamowana chęć na słodycze zniknęła, tak samo jak lęk przed wodą.

Czym się to w zasadzie różni od innych konsultacji czy terapii?

#1 Podczas konsultacji będziesz prowadzony/prowadzona poprzez zadawanie Ci właściwych pytań tak, aby zidentyfikować wydarzenia życiowe, które są źródłem emocjonalnych konfliktów bezpośrednio powiązanych z Twoim zaburzeniem zdrowia lub ograniczającym Cię zachowaniem

#2 Dokonamy gruntownej analizy historii Twojego życia (Linia życia), Twojego okresu „Plan/Cel” (18 miesięcy przed Twoim urodzeniem, pierwszy rok Twojego życia), Twoich programów rodowych (rozpatruję 3-4 generacje w drzewie genealogicznym).

#3 Popracujemy na Mapach Świadomości Hawkinsa abyś uświadomił/uświadomiła sobie na jakim poziomie świadomości jesteś i dlaczego właśnie tak a nie inaczej twój mózg interpretuje otaczającą cię rzeczywistość i dlatego tak a nie inaczej się zachowujesz, mówisz, reagujesz na napływające z zewnątrz bodźce.

#4 Nowa świadomość i zmiana postrzegania pozwoli Ci uwolnić programy z podświadomości, które doprowadziły Cię do obecnego stanu zdrowia, problemu czy sytuacji, w której się znalazłeś/znalazłaś. W ten sposób łatwiej ci będzie potem zmienić nawyki żywieniowe poprzez prace na polu dietetycznym, zrezygnować z uciążliwych nałogów czy innych nawyków , pozbyć się natrętnych myśli, napadów złości bądź innych zablokowanych emocji zapisanych w ciele poprzez nieprzyjemne dolegliwości bólowe np. lędźwi, sztywność karku, rwę kulszową itp. jelito drażliwe lub spastyczne poprzez prace z fizjoterapeutą lub psychoterapeutą od strony somatycznej. Pokaże ci jak poprzez świadomy ruch np. aktywność fizyczna precyzyjnie dobraną do aktualnych potrzeb, oddech-ćwiczenia oddechowe, dotyk-automasaż, akupunkturę możesz uwolnić napięcie zablokowane w ciele, a poprzez psychoterapie pracy z ciałem nazwiesz typ zawieszenia jaki ciebie dotyczy i poprzez prace z nim uwolnisz zablokowane emocje.

#5 Zdobędziesz nową wiedzę, która uwolni Cię od starych wzorców w bezpiecznym, profesjonalnym otoczeniu ekspertów dla których będziesz w centrum uwagi poprzez holistyczne wieloetapowe przekazywanie kompetencji w celu rozwiązania twojego problemu wg koncepcji od źródła do
dolegliwości.

#6 Nauczysz się jak zmienić Twoje emocjonalne zachowania i jakich narzędzi użyć, aby zapanować nad stresem, jak odczytywać z poziomu ciała to co zablokowane i niewyrażone na poziomie mózgu i emocji, wiązać swoje symptomy fizyczne i samopoczucie psychiczne z ilością snu czy zegarem biologicznym czy niedoborowych stając się bardziej świadomym siebie wiedząc jak sobie pomóc w konkretnej sytuacji albo z czyjej pomocy skorzystać dokładnie lokalizując problem, który ciebie dotyczy.

Jak umówic się na konsultację Recall Healing?

Krok 1

Jeśli jesteś zainteresowany lub wzbudziłam Twoje zainteresowanie wyślij niezobowiązująco swoje zgłoszenie i umów się na 1 konsultacje gratis

Krok 2

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia oddzwaniam w czasie i terminie
zaznaczonym w zgłoszeniu aby osobiscie Cie poznać i twoje problemy w celu zapewnienia Ci najwyzszej jakości uslug.

Krok 3

 Założenie konta i przejście przez wieloetapowy proces elektroniczy Diagnostyki Twojego Stanu Zdrowia.

Krok 4

Konsultacja terapeutyczna Recall Healing online na zoom meeting jako alternatywne rozwiazanie dla ciebie. Założenie elektronicznego dzienniczka zdrowia oraz omówienie wyników Diagnostyki Twojego Zdrowia, przedstawienie koncepcji rozwiązań dietetycznych oraz indywidualnych warunków współpracy.

Krok 5

Elektroniczny monitoring Health Managing w ramach Dzienniczka Zdrowia widocznego przez cały proces prowadzenia na poszczególnych etapach współpracy
dla ciebie jako klienta, dla mnie ale i wszystkich expertów współprowadzacych Ciebie w procesie powrotu do Zdrowia jako stanu równowagi Be in Balance jeżeli na taki krok współpracy się zdecydujesz.

Krok 6

Ułożenie wskazań dietetycznych i zaleceń sublementacyjnych lub stworzenie indywidualnego planu dietetycznego dostosowanego do potrzeb klienta.

Plan żywieniowy jest ustalany indywidualnie pod stan zdrowia, styl życia, wiek, aktywność fizyczną na podstawie wieloetapowego procesu Oceny stanu zdrowia, jego indywidualne preferencje żywieniowe, zegar biologiczny z uwzględnieniem poprawy stanu mikrobionty jelitowej, procesu wchłaniania i trawienia oraz stan psychosomatyczny. W trakcie prowadzenia dietetycznego monitorowany i modyfikowany na podstawie objawów fizycznych lub psychicznych tj. wzdęcia, przelewanie w jelitach, zaparcia, senność po posiłku lub odwrotnie ustąpienie dolegliwości bólowych, zaparć, biegunek , poprawa nastroju, witalność, lepszy sen w celu optymalizacji planu dietetycznego i dążenie do opracowania indywidualnego
planu żywieniowego dającego optymalne wyniki i zadowolenie klienta. Poprzez elektroniczny dzienniczek zdrowia cały czas jesteśmy w kontakcie nawet poza konsultacją czuwam nad każdym twoim krokiem, reaguję, pomagam, koryguje, motywuje.

Jesteś Na kazdym etapie najwazniejszy!!

Jesteś gotowy?
1...2...3... Zaczynamy!

Reasumując…traktujemy człowieka i jego zdrowie wielowymiarowo, holistycznie, poświęcamy Ci 100% czasu i uwagi, niczego nie bagatelizujemy i zamiatamy pod dywan, każdy najdrobniejszy
szczegół Twojej historii choroby się dla nas liczy!

Teraz już pozostaje tylko Twój ruch do wykonania!

Wypełnij formularz rejestracyjny, zadzwoń lub napisz maila i umów się na pierwszą wizytę.

Dla nowych klientów mam 50% rabatu, wystarczy wpisać w formularzu zamówienia kod WRACAMDOZDROWIA

Możesz dalej walczyć ze Swoimi dolegliwościami lub zawalczyć o powrót do zdrowia. Moją pasją jest zdrowie, a największą radością zobaczyć szczęśliwego Ciebie w pełni zdrowia.

Więc, do dzieła! Czekam na Ciebie.

Twój Holistyczny Konsultant Zdrowia
Aneta Kamińska-Podolska